API  6 Ib Hom  6 BX  138. 0MPA (20000 PSI) Flange
video
API 6A Type 6BX 138.0MPA(20000PSI) Flange
1/2
<< /span>
>
API 6 Ib Hom 6 BX 138. 0MPA (20000 PSI) flange Hu rau: Lisa Email: lisa @ htpipe. com Skype: htpipelisa Flange Hom: WN / vuam caj dab flange; SO / plam ntawm flange; PL / Phaj flange; BL / Blind flange; Th / Threaded flange; SW / qhov (socket) vuam flange; LF / SE (lapped flange / quav kawg); LWN / ntev vuam caj dab flange; ...
Hu rau: Lisa
Email: lisa@htpipe.com
Skype: htpipelisa
Flange yam:
WN / welding caj dab flange; SO / plam ntawm flange;
PL / Phaj flange; BL / Blind flange;
Th / Threaded flange; SW / qhov (socket) vuam flange;
LF / SE (lapped flange / quav kawg); LWN / ntev vuam caj dab flange;
Orifice flange; Txo flange; API flange Txo;
Ib qho / flange sib xyaw; Spectacle dig muag,
Kab spade thiab spacer, Paddle qhov muag tsis pom, Duav spacer;
Cov phaj orifice; Cov phaj phaj, Lub nplhaib sib xyaw; Phaj flange
Txuj:
ANSI B 16. 5, ANSI B 16. 47, ANSI B 16. 48,ANSI B 16. 36,MSS SP-44
Loj:1 / 2 '' ~ 60 ''
Cov Ntsuas Cov Chav Kawm:150~2500
TG (tus nplaig thiab ntsej muag lub ntsej muag); MFM (ntsej muag txiv neej thiab poj niam)
Cov txheej txheem tsim:Laub, Nias, Ntaus, Nrum, thiab lwm yam.
Khoom siv:
Cov hlau:
ASTM A 105;
ASTM A 266 GR. 1, GR. 2, GR. 3, GR. 4
Stainless hlau:
304 / SUS 304 / UNS S 304 00 / 1 .430 1
304 L / UNS S 304 03 / 1. 4306;
304 H / UNS S 304 09 / 1. 4948;
309 S / UNS S 309 08 / 1. 4833
309 H / UNS S 309 09;
310 S / UNS S 310 08 / 1. 4845;
310 H / UNS S 310 09;
316 / UNS S 316 00 / 1 .440 1;
316 Ti / UNS S 316 35 / 1 .457 1;
316 H / UNS S 316 09 / 1. 4436;
316 L / UNS S 316 03 / 1. 4404;
316 LN / UNS S 316 53;
317 / UNS S 317 00;
317 L / UNS S 317 03 / 1. 4438;
321 / UNS S 321 00 / 1 .454 1;
321 H / UNS S 321 09;
347 / UNS S 347 00 / 1. 4550;
347 H / UNS S 347 09 / 1. 49 1 2;
348 / UNS S 348 00;
Alloy hlau:
ASTM A 694 F 42 / F 46 / F 48 / F 50 / F 52 / F 56 / F 60 / F 65 / F 70;
ASTM A 182 F 5 a / F 5 / F 9 / F 11 / F 12 / F 22 / F 9 1;